KURUMSAL

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünleri sunmak ve zamanında teslim etmek.

Müşteri memnuniyetini ve kalitede sürekliliği sağlamak.

Mevcut personeli eğiterek verimi artırmak, ,maliyetleri düşürmek ve çevre duyarlılığını tüm çalışanlara yaymaktır.

Her türlü müşteri talebi karşılayabilen, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen sektörde öncü olan, gelişen, teknolojiyi yakından takip eden,,dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, dışa açık, uluslararası bir Türk firması olmaktadır.

Değerlerimiz

ETİK ; Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

KALİTE ; Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

GÜVEN ; Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

ÇEVREYE VE İNSANA SAYGI ; Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız.